~Red Carpet~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Red Carpet
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Novi forum-Petica

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
♥A♥ N♥DJ♥A♥
~Postajete prijatelji~
~Postajete prijatelji~
♥A♥ N♥DJ♥A♥


Posts : 249
Join date : 09.08.2009

Novi forum-Petica Empty
PočaljiNaslov: Novi forum-Petica   Novi forum-Petica EmptyNed Avg 23, 2009 4:39 pm

Niste jos posetili forum "Petice"?Ucinite to odmah!zabavite se i predstavite kreativno!Generacije su odrastale uz "Peticu",zasto ne bi i vi?
Na forumu mozete saznati sve o casopisu "Petica"(videti postere,sadrzaj...)Mozete saznati kako da zaradite sebi dzeparac!Jedno je sigurno dobro cete se zabaviti!
Administracija:
Andja(Pinky Girl)
Mina(Tinky)
Bojan(Soy Wolky)
Modelatori:
Mia(Material Girl)

ADRESA FORUMA: www.petica99.forumotion.net
BANNER FORUMA:

Novi forum-Petica 258mp3b
Nazad na vrh Ići dole
♥A♥ N♥DJ♥A♥
~Postajete prijatelji~
~Postajete prijatelji~
♥A♥ N♥DJ♥A♥


Posts : 249
Join date : 09.08.2009

Novi forum-Petica Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi forum-Petica   Novi forum-Petica EmptyNed Avg 30, 2009 3:01 pm

Ovako..Obavezno se regujte na forum o casopisu "Petica"..Imamo skoro 100 clanova,za 5 dana..Falite nam jos vi!!!!!!!!!!Dobili smo dva moda,jos jedan nam treba tako da prijvite se!Tu je i takmicenje za VIP CLANA..Biracemo ja msm 2 vip clana..Prijavite se..Povodom sakuplanja 100 clanova bice ZURKA!!!!!!!!!Dodjite da se dogovorimo!!!!!!
Iako ne citate Peticu regujte se jer cete saznati sve o njoj!!!!!!!!!!!!A mozete pisatiiu off temama....Pa izvolite!!!!!!!!!!!!!!!!!Pomozite mi!!!!!!!!!!!PORFA!!!!!!!!!!!!!!
JA CU SE REGOVATI NA VASE FORUME!2,3, ma koliko hocete i postovacu..HVALA UNAPRED!!!!!!!!!Kiss


www.petica.tk
www.petica99.forumotion.net
Nazad na vrh Ići dole
♥A♥ N♥DJ♥A♥
~Postajete prijatelji~
~Postajete prijatelji~
♥A♥ N♥DJ♥A♥


Posts : 249
Join date : 09.08.2009

Novi forum-Petica Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi forum-Petica   Novi forum-Petica EmptyČet Sep 03, 2009 3:53 pm

Regujte se svi na Petica forum!Necete zazaliti!
Imamo oko 120 clanova za tako kratko vreme..Pa pridruzite nam se i vi..Ne morate biti redovni ako ne mozete samo se bar regujte i predstavite to je dovoljno!Dobili smo novog admina,koji mi je zaista bio potreban..A to je moja draga Andrea!!!!!!!Treba nam jos jedan mod i 2 vip clana,a i dizajner!
Pa dodjite i ne propustite tu jedinstvenu priliku!Zurka ce ja msm poceti u subotu nije jos sigurno!
Nije bitno ako ne citate casopis,jer kao i mnoga deca sa Petica foruma mozete naruciti Peticu!I tako cete je citati!



Ako se regujete ja cu na vasih 5 foruma i na svakom cu iskucat po 10 postova!Pa jedinstvena prilika zar ne??he he he...Smile)
Pa hajde regujte se !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Znam da cete mi ucniti!Hvala vam svima u napred!Mnogo mi znaci!♥️♥️♥️Smile)


www.petica.tk
www.petica99.forumotion.net
Nazad na vrh Ići dole
S@nT@'s L!ttLe HeLpEr
~Dobijas prava na exkluzivni intervju~
~Dobijas prava na exkluzivni intervju~
S@nT@'s L!ttLe HeLpEr


Posts : 352
Join date : 07.08.2009
Age : 32
Location : BeH!nD tHe SuN

Novi forum-Petica Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi forum-Petica   Novi forum-Petica EmptySre Sep 16, 2009 12:32 am

vec reg
Nazad na vrh Ići dole
http://robertpattinsonsrb.forumotion.com/forum.htm
Tasana '93
~Postajes ludi fan~
~Postajes ludi fan~
Tasana '93


Posts : 94
Join date : 19.09.2009

Novi forum-Petica Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi forum-Petica   Novi forum-Petica EmptyPet Nov 06, 2009 2:44 am

registrowana
Nazad na vrh Ići dole
deadly.weapon
~Admin~
~Admin~
deadly.weapon


Posts : 941
Join date : 05.08.2009
Age : 28
Location : Lonely in the crowd....

Novi forum-Petica Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi forum-Petica   Novi forum-Petica EmptyPet Nov 06, 2009 10:03 pm

Regovana i banovana...lol
Nazad na vrh Ići dole
http://cullen-wamqires.twilight-vampire.com/forum.htm
Sponsored content





Novi forum-Petica Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi forum-Petica   Novi forum-Petica Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Novi forum-Petica
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» petica-svet maste
» Forum o Beyonce!!! Molim vas!!!!!
» Angelina Jolie Serbia Forum!!!!!!!!!!!!!
» Forum za reklamiranje ^^
» Anahi Diva Forum

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~Red Carpet~ :: ~Off topic~ :: ~Marketing~-
Skoči na: