~Red Carpet~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Red Carpet
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ROBERT PATTINSON BIOGRAFIJA!!!!!!!

Ići dole 
AutorPoruka
Robertkinja
~Novi clan~
~Novi clan~



Posts : 1
Join date : 10.09.2009

ROBERT PATTINSON BIOGRAFIJA!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: ROBERT PATTINSON BIOGRAFIJA!!!!!!!   ROBERT PATTINSON BIOGRAFIJA!!!!!!! EmptyČet Sep 10, 2009 1:22 am

Britanski glumac Robert Pattison (22) još uvijek se privikava na titulu seks simbola, koju mu je donijela uloga tajanstvenog vampira Edwarda Cullena u filmu “Sumrak”, a posljednje u nizu iznenađenja bila mu je vijest da bi pjevačica Courtney Love željela postati njegova punica! Supruga pokojnog pjevača Kurta Cobaina izjavila je da joj se Robert jako sviđa i da ne bi imala ništa protiv da izlazi s njezinom 16-godišnjom kćerkom Frances.

Tijekom svog gostovanja u “Ellen DeGeneres Showu”, mladi glumac potvrdio je da trenutno nema djevojku, dodavši kako mu se čini da je malo normalnih cura.

- Djevojke zaista vole vrištati na mene. Ne samo obožavateljice, već i one s kojima sam u vezi. Ne znam zašto, ali nikako ne uspijevam ostvariti normalnu vezu - kazao je Robert.

eto..nema curu...jeeey...haha...njegov tata se bavi automobilima pa odatle njegova ljubav prema njima

Manekensku karijeru je započeo kad je imao 12 godina...nije trajala dugo..prestao je sa 15 godina..jer je izgledao previše muževan.Evo što je rekao:

''Kad sam započeo karijeru bio sam nizak i izgledao više kao djevojčica pa sam dobivao puno poslova jer je to bilo vrijeme kad je takav izgled bio cool. I onda, pogađam, sam počeo izgledati kao muškarac i onda nisam dobivao poslove.Tako da je moja manekenska karijera bila uglavnom neuspješna''.

I glumio je i u nama nekima najdražem filmu...Sumrak...igrao je glavnu ulogu...glumio je lik Edwarda Cullena...i supeeeer je odglumio...možda još kad saznam napišem nešto o njemu...

E da...on pjeva pjesmu Let me sing...predobra je pjesma....Smile))...kiss
Nazad na vrh Ići dole
 
ROBERT PATTINSON BIOGRAFIJA!!!!!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Robert Pattinson
» Robert Pattinson <3 <3 <3
» Robert Pattinson Srbija Party!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~Red Carpet~ :: ~Everything about them~ :: ~Biografije~-
Skoči na: